PROJEKTY

 

V letech 2010 a 2011 se zástupce svépomocné skupiny Polárník účastnil výcviku v rámci projektu " Spolupráce uživatelských organizací a svépomocných skupin v ČR" s tématem " Příprava a řízení projektu a projektového týmu". Výcvik pořádalo o. s. VIDA. V roce 2010 se výcvik konal ve Strážném u Vrchlabí, v roce následujícím v Harrachově.

Více informací naleznete na www.vidacr.cz/projekty-spoluprace-uzivatelu/

Při výcviku v roce 2010 tým, jehož součástí byl i člen naší svépomocní skupiny, zrealizoval projekt "Ideální léčba s pohledu uživatele psychiatrické péče". Cílem projektu bylo vytvoření informačního posteru na téma Ideální léčba z pohledu uživatelů psychiatrické péče.

Poster ke stažení zde: poster_IDEÁLNÍ LÉČBA Z POHLEDU UŽIVATELE PSYCHIATRICKÉ PÉČE.pdf (909,3 kB)

V roce 2011, došlo na realizaci projektu "První kontakt s novým světem". Cílem byly sběr a tvorba materiálu na vytvoření brožury s příběhy lidí s duševním onemocněnám a jejich prvního kontaktu s nemocí, kterou vydala VIDA, z. s., společně s k ní vytvořeným komiksem na stejné téma, který vytvořil právě zástupce svépomocné skupiny Polárník.

Brožura ke stažení zde: www.vidacr.cz/wp-content/uploads/2014/02/prvni_kontakt_web-1.pdf

Další zajímavé brožury a materiály na www.vidacr.cz/brozury-3/

Jsme velice rádi, že o. s. VIDA nám umožnila v rámci výcvyku Spolupráce se nejen vzdělávat, ale zároveň poznávat pracovníky jiných organizací ve stejném oboru a také nám dala možnost vyzkoušet si zrealizovat drobný projekt a týmovou práci na něm. Za což ji velice děkujeme.